nebankové pôžičky pre každého

Tesco pôžička

Aj vy ste si už určite všimli, že možnosť vybaviť si pôžičku sa stáva v poslednej dobe skutočne viac než dostupnou. Okrem bánk, nebankoviek, pôžičkových a splátkových spoločností, či súkromných osôb, dnes už nie je problém vybaviť si pôžičku napríklad počas vašich pravidelných nákupov v Tescu.

Stánok Tesco finančné služby nájdete už prakticky v každom Tescu na Slovensku. Okrem splátkového predaja vám v tomto stánku ponúknu aj možnosť získať Clubcard kreditnú kartu, alebo hotovostnú pôžičku. Tesco hotovostnú pôžičku si môžete okrem stánku Tesco finančné služby vybaviť aj telefonicky, alebo vyplnením kontaktného formulára na oficiálnej stránke spoločnosti Tesco.

Tesco hotovostná pôžička je pôžička bez ručiteľa, poskytovaná vo výške od 800 do 16 000 Eur a s obdobím splácania v rozpätí od 12 do 96 mesiacov. Pri Tesco pôžičke máte garantovanú rovnakú výšku splátok počas celého obdobia splácania a neplatíte žiadne poplatky za jej poskytnutie ani predčasné splatenie. Nakoľko sa jedná o bezúčelovú pôžičku, môžete ju využiť na čokoľvek.

Preto ak sa rozhodnete požiadať o Tesco pôžičku, neváhajte a pri vašej najbližšej návšteve Tesca navštívte aj stánok Tesco finančné služby. Nezaberie vám to veľa času, a o výhodách Tesco pôžičky sa presvedčíte na vlastnej koži.


Tento záznam bol zaslaný Porovnanie pôžičiek, Pôžičky na Slovensku a označený , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.